O Firmie

WOODLAND - nowoczesna pracownia stolarska w której produkowane są meble o wzornictwie odnoszącym się do prostego w bryle, włoskiego stylu, doskonale prezentującym się w każdym pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdują się również modele klasyczne i stylowe.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji mebli kuchennych, sypialnianych, łazienkowych, biurowych, garderób, jadalni, bibliotek, pokoi dla dzieci oraz kin domowych. W naszej ofercie znajduje się również stolarka okienna i drzwiowa.

Oferujemy także wiele innych nietypowych mebli, wedle indywidualnego upodobania Klienta. Możemy je dopasować do Państwa potrzeb, zarówno tych praktycznych jak i estetycznych pod względem rozmiarów, kolorów oraz zdobienia.

Meble wykonujemy z wysokiej jakości litego drewna, które charakteryzuje się zróżnicowaną barwą słojów i to właśnie sprawia, że meble drewniane są tak wyjątkowe. Dopracowana konstrukcja mebli zapewnia ich stabilność i bezpieczeństwo użytkownika. Każdy detal wykonany jest z wyjątkową starannością. Stosujemy perfekcyjne i ekologiczne wykończenie, wykorzystując naturalny wosk lub olej, co reguluje wilgotność, chroni i uszlachetnia mebel.

Wyposażeni jesteśmy w nowoczesne maszyny i urządzenia produkcji austriackiej firmy "Felder". Termin realizacji zlecenia i ceny są ustalane w zależności od wielkości zamówienia i zastosowania surowców. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości technologiczne, techniczne i architektoniczne.

Kilkuletnia obecność na rynku w Wielkiej Brytanii, w branży ściśle związanej z wystrojem wnętrz, dała nam duże doświadczenie i kontakt ze znakomitymi projektantami i architektami. Od początku działalności zwiększamy asortyment naszych wyrobów oraz miejsca ich dystrybucji. Obecnie działamy między innymi na rynkach polskim, brytyjskim, belgijskim i niemieckim.

  • pic1
  • pic2
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic4
  • pic4